• Wpisów: 21
 • Średnio co: 114 dni
 • Ostatni wpis: 5 lat temu, 12:27
 • Licznik odwiedzin: 29 640 / 2521 dni
 
rose05
 

Dzisiejszy wpis będzie inny niż poprzednie. A wszystko przez to, że w ramach urządzania swojego mieszkania musiałam zawiesić jakąś firankę w kuchni. Tylko jaką?

W mojej kuchni rządzi zieleń, którą przełamują białe i czarne fronty szafek :D Strasznie się brudzą ale i tak je uwielbiam :D Kuchnia jest bardzo mała, mniej więcej na planie kwadratu.

Kuchenne okno aż się prosiło o ozdobę:
firanka_kuch_puste.png

Zaproponowałam mężowi kilka krojów firanek:
firanka_kuch_szkic1.png
firanka_kuch_szkic2.png
firanka_kuch_szkic3.png

Po kilku dyskusjach powstał projekt ostateczny :D
firanka_kuch_szkic4.png

Zakupiłam więc parę metrów białego woalu, odrobinę seledynowego woalu (żeby troszkę słońca zatrzymała), zieloną tasiemkę i przeprosiłam się z maszyną.. i tak oto powstała:
firanka_kuch_cala.png

Niestety nie udało mi się zrobic ładnego zdjęcia ani w dzień ani w nocy, więc aby zobaczyć prawdziwe kolory zerknijcie na poniższe zdjęcia:
firanka_kuch_szcz1.png
firanka_kuch_szcz2.png

A Wam który wariant firanki najbardziej się podoba?

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  dzięki dziewczyny! :D

  @Klementyna 2488: no ja na piętrze mieszkam, ale z tej odsłoniętej strony okna nie ma bloku, tylko domki jednorodzinne :)

  @sarfinger: no ja się z maszyną w sumie nie gniewałam, chociaż ona mogła czuć się zaniedbana bo nigdy nie mam dla niej czasu.. a co do "równiutko" - jak się szyje jedną firankę 3 dni to musi wyjść równo :D
  no i moja babcia jest krawcową, zawsze ją podglądałam i podziwiałam dlatego sama też zaopatrzyłam się w sprzęt szyjący :) więc jak nie wiem czegoś jak zrobić technicznie to mam niezawodne źródło wiedzy :)
   
 •  
   
  ślicznie, no i opłaciło się przeprosić maszynę ;) ale tak na poważnie to zdolna jesteś, nie wiem czy dałabym radę tak równiutko wszystko obszyć :)
   
 • awatar
   
   
  don't hide your feel
  super wygląda :D